خانه / کیسه جامبو / مرکز تولید گونی های پلاستیکی ارزان در سنندج

مرکز تولید گونی های پلاستیکی ارزان در سنندج

مرکز فروش گونی های پلاستیکی ارزان در تبریز و سنندج و زنجان کجاست ؟ تولید گونی های پلاستیکی در تبریز و اصفهان و همدان چه تفاوتی دارد ؟ فرایند تولید گونی های پلاستیکی چگونه می‌باشد؟ روش های چاپ بر روی گونی های پلاستیکی کدام است ؟

در سالهای  اخیر استفاده از گونی های پلاستیکی بسیار مرسوم می‌باشد. چرا که قیمت تولید گونی های پلاستیکی پایین بوده و فرآیند تولید پیچیده‌ای ندارد و ماشین آلات مدرن و بسیار جدید در دنیا جهت تولید گونی پلاستیکی طراحی و تولید می گردد.

تولید گونی های پلاستیکی

مرکز فروش گونی های پلاستیکی ارزان در تبریز و سنندج  

فروش گونی پلاستیکی بررسی از مراکز صنعتی شهرهای مختلف ایران مانند تناسب و تبریز و بندرعباس مشهد انجام پذیر است. بسیاری از تولید کنندگان محصولات گونی های پلاستیکی تولید شده را با قیمت ارزان در سراسر کشور و شهرهای مختلف پخش می نمایند. جهت خرید انواع گونی های پلاستیکی با قیمت ارزان می توانید مراکز فروش گونی پلاستیکی در شهر خود یا بازار گونی فروشها و پلاستیک فروشان در بازار هر شهر مراجعه نمایید. البته در جهت خرید تیراژ بالا و سفارش عمده می توانیدبه دفاتر فروش کارخانجات و کارگاه های گونی بافی در شهرهای سنندج و تبریز و ارومیه و زنجان و همدان و دیگر شهرها مراجعه نمایید.

تولید گونی های پلاستیکی

 

تولید گونی های پلاستیکی در تبریز و اصفهان 

فرآیندهای تولید گونی پلاستیکی به صورت سنتی و مدرن انجام می شود و با هم تفاوت دارد.  با توجه به نوع فرایند تولید و همچنین مواد اولیه مورد استفاده جهت تولید با هم متفاوت بوده و کیفیت مختلفی دارد و در نتیجه با قیمت های مختلف به بازار عرضه می شود. ابعاد و اندازه  و همچنین وزن خالص هر گونی و نوع آن در کیفیت  گونی پلاستیکی بسیار موثر است. لذا تفاوت کیفیت تولید گونی پلاستیکی در تبریز و اصفهان و همدان به سنندج با توجه به نوع ماشین آلات مورد استفاده و همچنین سنتی و مدرن بودن کارگاه گونی بافی و همچنین مواد اولیه با هم متفاوت میباشد.

شما میتوانید با تماس با مشاوران فروش این مجموعه از کیفیت تولید در حالت های مختلف و همچنین در شهرهای مختلف اطلاعات کسب نموده و به سفارش خود درخواست تولید و خرید نمایید.

جهت خرید انواع گونی های پلاستیکی با قیمت ارزان می توانید با مشاورین فروش گروه تولیدی آوید تماس بگیرید

فرایند تولید  کیسه گونی  پلی پروپیلن 

فرایند تولید گونی پلاستیکی با هم متفاوت می باشد اما اصول کلی آن ها در کارخانجات مدرن گونی بافی به چهار مرحله اصلی تقسیم می شود که عبارتند از:

 1. ریسندگی
 2. بافندگی
 3. دوخت و برش
 4. چاپ و بسته بندی

که البته دو مرحله آخر در کارخانجات مدرن با ماشین های اتوماتیک نسبت به کارهای سنتی متفاوت بوده و برعکس یکدیگر می‌باشد. یعنی مراحل تولید کیسه  گونی  پلاستیکی در کارخانجات مدرن و پیشرفته به شرح زیر می باشد:

 1. ریسندگی
 2. بافندگی
 3. چاپ
 4. دوخت و برش
 5. بسته بندی

روش های چاپ بر روی کیسه گونی  پلاستیکی 

یکی از مهمترین مراحل در تولید گونی پلاستیکی  مرحله  چاپ می باشد که با توجه به درخواست مشتری جهت چاپ برند و مشخصات محصول بر روی بینی انجام می شود که به صورت تک رنگ یا برنج یا ۴ رنگ یا ۶ رنگ انجام می شود البته روش های مختلف چاپ دیگری وجود دارد که تا ۱۲ رنگ قابلیت رنگ بندی صورت پیچیده تمام رنگی انجام می شود که طرح های مختلف و عکس بر روی آن زده می‌شود و باروش های مختلف چاپ می‌شود که عبارتند از:

 • هلیو
 • فلکسو
 • لیزری
 • سیلک
 • تامپون
 • و…

قیمت کیسه جامبو

تفاوت قیمت خرید عمده گونی جامبو در تبریز و اهواز

کیسه جامبو یا بیگ بگ جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری استفاده می شود . با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی بسیاری از تولیدکنندگان  و صنایع مختلف باید از کیسه جامبو استفاده کنند . البته استفاده از جامبو بگ مزایای مختلفی دارد که از لحاظ قیمت و زمان برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه می باشد .

کیسه جامبو در ابعاد و مدل‌های مختلفی تولید می گردد که با توجه به سفارش و نیاز مشتری تولید می شود .جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش کیسه جامبو مورد نیاز خود می توانید با مشاورین فروش  این مجموعه  در تمام ایام هفته تماس بگیرید.

فیلم آماه شدن سفارش کیسه جامبو جهت صادرات به عراق

 

قیمت خرید عمده کیسه جامبو به عوامل مختلفی بستگی دارد و باعث می‌شود که قیمت خرید عمده جامبو بگ در تبریز و اهواز و کرمانشاه  متفاوت باشد. برخی از این عوامل که در قیمت نهایی کیسه جامبو موثر می باشد عبارتند از :

 • قیمت خرید مواد اولیه در بورس
 • نوسان قیمت دلار
 • تیراژ تولید کیسه جامبو
 • ابعاد کیسه جامبو
 • نوع بافت کیسه جامبو
 • نوع بند های کیسه جامبو
 • تعداد بندهای جامبوبگ
 • نوع درب کیسه جامبو
 • نوع کف جامبو بگ
 • لمینت بودن کیسه جامبو
 • لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 • و موارد دیگر

جهت خرید عمده و استعلام قیمت کیسه جامبو در تبریز و اهواز و کرمانشاه  و بندرعباس و شهرهای دیگر می توانید مستقیما به کارخانجات گونی دوزی جامبو مراجعه نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: aviidgroup@
اینستاگرام: aviidgroup.co@
آدرس سایت: www.aviidgroup.ir
پست الکترونیکی: aviidgroup.co@gmail.com
دفتر فروش : تهران‏ خ 15 خرداد ،بازار گونی فروشها
دفتر مرکزی:تهران،سعادت آباد،خ صرافهای شمالی
Message Us on WhatsApp