خانه / گونی پلاستیکی / مرکز خرید گونی ضایعاتی عمده در تهران

مرکز خرید گونی ضایعاتی عمده در تهران

مرکز خرید گونی ضایعاتی عمده در تهران کجاست ؟کیسه گونی پلاستیکی چگونه تولید می شود؟ بسیاری از مصرف کنندگان انواع کیسه گونی پلاستیکی تمایل دارند تا گونی های دست دوم و استفاده شده یا گونی های ضایعاتی خود را با قیمت مناسب به فروش برسانند.

 

خرید گونی ضایعاتی

مرکز خرید گونی ضایعاتی عمده در تهران

فروش گونیهای ضایعاتی بسیار سود آور می باشد و برخی از افراد به صورت کاملا تخصصی مشغول به فعالیت در این زمینه  از شهرهای مختلف می باشند. شما می توانید جهت  فروش ضایعات  انواع گونی از طریق جستجو در اینترنت با آن ها آشنا شوید و با قیمت مناسب فروش گونی ضایعاتی انجام دهید .مرکز خرید گونی ضایعاتی در تهران در بازار تهران می باشد. البته می‌توانید به مرکز بازیافت انواع گونی نیز مراجعه نمایید.

 

خرید گونی ضایعاتی

کیسه گونی پلاستیکی چگونه تولید می شود؟

خرید گونی ضایعاتی در بسیاری از شهرها مرسوم است .تولید کیسه پلاستیکی مراحل مختلفی دارد. و با توجه به نوع ماشین آلات مورد استفاده در کارگاه های سنتی یا کارخانجات مدرن با ماشین آلات اتوماتیک بسیار متفاوت می باشد. اما اصول کلی تولید کیسه های پلاستیکی به شرح زیر می باشد:

فیلم تولید الیاف و رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

 

 • ریسندگی:

در این مرحله گرانول پلی پروپیلن در دستگاه وارد شده و همراه با مواد افزودنی دیگر ذوب می شود و سپس از دوش انتهای اکسترودر به صورت رشته های شصت و چهار تایی از دور خارج می‌شود و سرد می گردد و سپس به دور قرقره تابیده می شود.

 • بافندگی:

بافندگی به دو صورت حلقوی یا تارو پودی انجام میشود .که قرقره ها در تعداد زیاد در اطراف دستگاه جایگذاری شده و ابتدای نخ به دستگاه بافندگی متصل میشود و سپس کار بافت گونی شروع می گردد.

 

 • دوخت و برش: 

پس از بافت گونی ، کار برش و دوخت انتهای گونی انجام می شود و بصورت یک لایه یا دو لایه یا ۳لایه دوخته می شود.

 • چاپ و بسته بندی:

پس از دوخت و برش گونی در روش سنتی کار چاپ برند و مشخصات محصول بر روی گونی در دستگاه چاپ انجام می شود و بصورت تک به تک چاپ می شود.

خرید گونی

در سیستم مدرن و کارخانجات جدید پس از بافت گونی کار چاپ بر روی گونی ها بصورت پیوسته انجام می شود و سپس دوخت و برش انجام می شود.

شما می توانید جهت خرید گونی ضایعاتی  با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها آگاه شوید.

 

قیمت خرید گونی ضایعاتی  جامبو  در کرمان و بندرعباس

استفاده از کیسه جامبو در بسیاری از کارخانه جاتو  صنایع و معادن رواج دارد .جهت حمل و نقل و صادرات محصولات به صورت فله یا پودری جامبو بگ در تناژبالا استفاده می شوند . برخی از صنایع که انواع  کیسه جامبو  استفاده می کنند عبارتند از:

 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع معدنی
 • صنایع دارویی
 • صنایع غذایی
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع فلزی
 • و موارد دیگر

جهت صادرات انواع محصولات به صورت فله ای و پودری در بنادر نیز با استفاده از کیسه های جامبو مواد را تا بندر حمل می کنند و در آنجا درون کشتی های بزرگ تخلیه می کنند.  کیسه های جامبو پس از استفاده به عنوان دست دوم قابلیت استفاده مجدد دارد که با توجه به ضریب ایمنی کیسه جامبو تعداد دفعات استفاده از تعریف می شود. اما کیسه جامبو پاره شده پس از مصرف به عنوان ضایعات به فروش میرسد.

کیسه های جامبو پس از استفاده به عنوان دست دوم قابلیت استفاده مجدد دارد که با توجه به ضریب ایمنی کیسه جامبو تعداد دفعات استفاده از تعریف می شود.

قیمت فروش کیسه جامبو ضایعاتی در  بندرعباس و بوشهر و چابهار  واصفهان و کرمان و  با توجه به کیفیت ضایعات گونی بین 1200 تا ۲۰۰۰ تومان می باشد .افراد مختلفی در شهرک های صنعتی در شهر های بزرگ و اطراف شهرهای کوچک اقدام به جمع آوری و بازیافت زباله های پلاستیکی و خرید گونی ضایعاتی پلاستیکی و کیسه جامبو جهت بازیافت می نمایند.

خرید گونی ضایعاتی

 

کارخانجات مختلف در شهرهای کرمان و بندرعباس و بوشهر و چابهار   مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه های جامبو خریداری می کنند . پس از تخلیه نیز کیسه های  جامبو پاره شده بعنوان ضایعات به فروش می رسانند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

کیسه گونی پلاستیکی مشهد

لیست قیمت فروش انواع کیسه گونی پلاستیکی مشهد

استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی  محصولات کشاورزی و صنعتی و شیمیایی …

Message Us on WhatsApp