خانه / رول گونی پلاستیکی / تولید گونی پلاستیکی در قم با ارزانترین قیمت

تولید گونی پلاستیکی در قم با ارزانترین قیمت

کیفیت تولید گونی پلاستیکی در قم و اصفهان و پردیس چه تفاوتی دارد؟ خرید عمده گونی پلاستیکی در بندرعباس و اهواز و کرمان چگونه است؟ قیمت گونی پلاستیکی بر اساس چه عواملی تعیین می گردد؟ صادرات رول گونی به افغانستان و پاکستان و ترکمنستان  

شهر قم در مرکز محور ترانزیتی و حمل و نقل در مرکز ایران قرار دارد و بسیاری از کالاها جهت حمل و نقل از مسیرهای ترانزیتی از آن عبور می کنند .لذا بسیاری از صنایع مرکز تولید محصولات خود را به قم انتقال دادند و سعی می‌کنند هزینه حمل و نقل مواد اولیه از مبدا و محصولات خود به مقصد را کاهش دهند . بنابراین بسیاری از صنایع در قم با توجه به هزینه های پایین تولید بسیار رشد کردند.

تولید گونی پلاستیکی در قم

کیفیت تولید گونی پلاستیکی در قم و اصفهان  

تولید کیسه گونی پلاستیکی بسیار متنوع می باشد و بر اساس درخواست و نیاز مشتری تولید می گردد و کیفیتی که جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات یک محصول مورد نیاز است بسیار متفاوت است .مثلاً زمان ماندگاری در زیر نور خورشید که تاثیر مستقیمی در کیفیت پلاستیکی دارد. یا تعداد دفعات حمل و نقل و جابجایی یک کیسه گونی که درون آن پر شده است .بنابراین کیفیت تولید گونی پلاستیکی در قم و اصفهان  با توجه به نوع مواد اولیه مصرف شده جهت تولید گونی که از گرانول پلی پروپیلن درجه یک  باشد یا اینکه ضایعاتی بوده باشد تفاوت دارد. اما در هر صورت کیفیت محصول نهایی با توجه به درخواست مشتری تعیین می گردد.

تولید گونی پلاستیکی در قم

 

کیفیت تولید گونی پلاستیکی در قم و اصفهان و تهران با توجه به نوع مواد اولیه مصرف شده جهت تولید گونی از گرانول پلی پروپیلن درجه یک یا اینکه بازیافتی بوده باشد ، متفاوت خواهد بود.

 

خرید عمده گونی پلاستیکی در بندرعباس و اهواز

در شهرهای جنوبی ایران صادرات بسیاری از محصولات از طریق کشتی انجام می‌شود و بسیاری از محصولات جهت حمل و نقل و بسته بندی از کیسه گونی استفاده می کنند. جهت خرید عمده انواع کیسه گونی در بوشهر و کرمان و  اهواز  و قم بندرعباس می توانید به کارخانجات تولید گونی پلاستیکی در قم یا شیراز  یا کارگاه های گونی بافی مراجعه نمایید. و یا از طریق دفاتر فروش کارخانجات با آنها در تماس بوده و ثبت سفارش نمایید. ضمنا می توانید جهت خرید عمده انواع کیسه گونی پلاستیکی و کیسه جامبو جهت صادرات و مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

تولید گونی پلاستیکی در قم

قیمت گونی پلاستیکی بر اساس چه عواملی تعیین می گردد؟

تعیین قیمت کیسه گونی مورد نظر مشتری کار بسیار دقیق می باشد و با توجه به نوع مصرف کیسه گونی بسیار متفاوت است. زمان ماندگاری کیسه گونی در زیر نور آفتاب و تعداد دفعات حمل و نقل و جابجایی یک محصول از سر با کیسه گونی در تعیین قیمت آن بسیار موثر است .چرا که کیفیت آن بسیار باید بالاتر باشد. همچنین میزان اهمیت نفوذ رطوبت در این محصول از طریق کیسه گونی فرق می کند.

 

تولید گونی پلاستیکی در قم

لمینت بودن یا داشتن لایه نایلون پلی اتیلن در آن باعث تفاوت قیمتی زیادی می‌شود. مهمترین عامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کیسه پلاستیکی یا کیسه جامبو ابعاد تولید آن می باشد که سبب بالا رفتن وزن آن می‌شود. همچنین ضخامت نخ و نوع بافت تاثیربسیار مهم  در قیمت کیسه گونی پلاستیکی دارد.تولید گونی پلاستیکی در قم بسیار ارزان تمام می شود.

 

 

 صادرات رول گونی به افغانستان و پاکستان و ترکمنستان  

استفاده از رول گونی جهت گونی دوزی در کارگاههای گونی دوزی در ترکمنستان آذربایجان و پاکستان و افغانستان و عراق رواج دارد .کارگاه های گونی دوزی در ایران در شهرهای سبزوار و بیرجند و کرمان و اهواز و تبریز و تهران نیز از رول گونی استفاده می‌کنند  . جهت خرید رول گونی جهت گونی دوزی برای افغانستان و پاکستان می توانید به کارخانجات گونی بافی در مشهد و اصفهان و شیراز و تهران مراجعه کنید و با قیمت مناسب خرید نمایید.

رول گونی پلاستیکی

 

استفاده از گونی رولی جهت نمای ساختمان نیز بسیار متداول می باشد و صادرات گونی رولی عرض ۲ متر و ۳ متر و ۴ متر به ترکمنستان و پاکستان و افغانستان و عراق انجام می شود. جهت خرید رول گونی نما یا رول گونی جهت گونی دوزی می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و به صورت مستقیم از درب کارخانه و قیمت ارزان خرید نمایید.

 

 فیلم تولید الیاف و رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

 

 

 

رول گونی پلاستیکی در مدل های مختلف وتولید می شود که عبارتند از :

  • رول گونی پلاستیکی ساده
  • رول گونی پلاستیکی لمینت
  • رول گونی پلاستیکی یووی
  • رول گونی پلاستیکی جمبو لمین

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
مشاور فروش