خانه / کیسه جامبو / خرید اینترنتی گونی پارچه ای در کرمانشاه با قیمت ارزان

خرید اینترنتی گونی پارچه ای در کرمانشاه با قیمت ارزان

قیمت فروش گونی برنج در اهواز و رشت و تهران چه تفاوتی دارد؟  قیمت خرید اینترنتی گونی پارچه ای در تبریز و بندرعباس و مشهد چقدر است؟   صادرات  کیسه جامبو به کشورهای عراق و روسیه و ایتالیا و پاکستان امکان پذیر است؟
با توجه به نیاز بسیاری از صنایع به انواع گونی و کیسه جامبو   خرید اینترنتی گونی و تماس با تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع گونی بسیار راحت می باشد و بسیاری از مشتریان با جستجو در اینترنت با تولیدکنندگان انواع گونی آشنا می شوند.
خرید اینترنتی گونی

قیمت فروش گونی برنج در اهواز و رشت 

 با توجه به فصل برداشت برنج بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزان اقدام به بسته بندی برنج در انواع کیسه گونی با وزنهای مختلف ۵ و۱۰ و ۲۵و ۵۰ کیلو می نمایند. از سالیان گذشته استفاده از انواع گونی پارچه ای و پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی برنج مرسوم می باشد .قیمت انواع کیسه گونی برنج با توجه به قیمت مواد اولیه و کیفیت آن و همچنین تیراژ تولید در شهرهای تهران و کرج و اهواز متفاوت می باشد. نزدیک بودن به تامین کننده های مواد اولیه جهت خرید پارچه یا رول گونی پلاستیکی و دوخت آن در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد.
قیمت انواع کیسه گونی برنج با توجه به قیمت مواد اولیه و کیفیت آن و همچنین تیراژ تولید در شهرهای تهران و کرج و اهواز متفاوت می باشد

  خرید اینترنتی گونی پارچه ای در تبریز و بندرعباس 

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی با برند خود اقدام به توزیع انواع محصولات غذایی و کشاورزی در سطح زیر مجموعه خود می نمایند تمایل دارند تا به صورت اینترنتی خرید نمایند .جهت خرید اینترنتی گونی پارچه ای با جستجو در فضای مجازی می‌توانیم با برخی از تولیدکنندگان کیسه و گونی پارچه ای و پلاستیکی آشنا شوید و استعلام قیمت نمایید. خرید اینترنتی گونی پارچه ای بسیار متداول می باشد و شما می توانید با تماس با مشاوران فروش این مجموعه نسبت به خرید   گونی پارچه ای و  استعلام قیمت و ثبت سفارش تولید و چاپ انواع گونی اقدام نمایید.
خرید اینترنتی گونی

تفاوت قیمت خرید عمده گونی جامبو در شیراز  و کرمان 

کیسه جامبو یا بیگ بگ جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری استفاده می شود . با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی بسیاری از تولیدکنندگان و معدن کاران و صنایع مختلف باید از کیسه جامبو استفاده کنند .  استفاده از جامبو بگ مزایای مختلفی دارد که از لحاظ قیمت و زمان برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه می باشد .

کیسه جامبو در ابعاد و مدل‌های مختلفی تولید می گردد که با توجه به   نیاز مشتری تولید می شود .جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش کیسه جامبو مورد نیاز خود می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید.

قیمت عمده خرید اینترنتی گونی  کیسه جامبو به عوامل مختلفی بستگی دارد و باعث می‌شود که قیمت خرید عمده جامبو بگ در  کرمان و شیراز و بوشهر متفاوت باشد. برخی از این عوامل که در قیمت نهایی کیسه جامبو موثر می باشد عبارتند از :

 • قیمت خرید مواد اولیه در بورس
 • نوسان قیمت دلار
 • ابعاد کیسه جامبو
 • تیراژ تولید کیسه جامبو
 • نوع بافت کیسه جامبو
 • نوع بند های کیسه جامبو
 • تعداد بندهای جامبوبگ
 • نوع درب کیسه جامبو
 • نوع کف  کیسه جامبو  
 • لمینت بودن کیسه جامبو
 • لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 • یووی بودن 
 • و غیره

 

خرید اینترنتی گونی
جهت خرید اینترنتی گونی بصورت عمده   کیسه جامبو در شیراز و  و کرمان و بندرعباس و شهرهای دیگر می توانید به کارخانجات گونی دوزی جامبو مراجعه نمایید. البته می توانید با تماس با مشاورین فروش این مجموعه مشاوره و استعلام قیمت نمایید و بصورت مستقیم و بقیمت درب کارخانه خرید کنید.

صادرات  کیسه جامبو به کشورهای عراق و روسیه و ایتالیا و پاکستان  

استفاده از انواع کیسه جامبو جهت صادرات انواع محصولات از ایران به کشورهای دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد. البته استفاده از کیسه جامبو در کشورهای دیگر نیز بسیار متداول می باشد . جهت صادرات محصولات از یک کشور به کشور های دیگر استفاده می شود. بسیاری از تولیدکنندگان محصولات در کشور های مختلف با توجه به کاهش ارزش ریال  اقدام به خرید اینترنتی گونی و انواع کیسه جامبو از ایران می نمایند . که با توجه به مشکلات تحریم علیه ایران برای مشتریان خارجی روسی و پاکستانی و عراقی  و… مشکلاتی وجود دارد.
اما مهمترین مسئله در خرید اینترنتی گونی و انواع کیسه جامبو از ایران مسئله نقل و انتقال مالی می باشدو ضمن آنکه با توجه به مسائل امنیتی در منطقه خاورمیانه ارسال محموله‌های ترانزیتی به کشورهای پاکستان و عراق و ترکیه و افغانستان با مشکلات مختلفی مواجه شده است . مخصوصاً هزینه های گمرکی بسیار زیاد شده است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: aviidgroup@
اینستاگرام: aviidgroup.co@
آدرس سایت: www.aviidgroup.ir
پست الکترونیکی: aviidgroup.co@gmail.com
دفتر فروش : تهران‏ خ 15 خرداد ،بازار گونی فروشها
دفتر مرکزی:تهران،سعادت آباد،خ صرافهای شمالی
Message Us on WhatsApp