خانه / رول گونی پلاستیکی / قیمت فروش ضایعات گونی جامبو در بندرعباس

قیمت فروش ضایعات گونی جامبو در بندرعباس

جهت خرید عمده گونی جامبو در بوشهر شیراز و کرمان به کجا مراجعه کنیم ؟

قیمت فروش ضایعات گونی جامبو در بندرعباس و چابهار و اهواز چقدر است؟

خرید و فروش ضایعات گونی با چه هدفی صورت می گیرد ؟

کیسه جامبو چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد؟

.

استفاده از گونی جامبو جهت حمل و نقل و جابجایی بسیاری از محصولات فلاح و پودری رواج دارد .با توجه به الزامات زیست محیطی و قانونی و همچنین مزایای فوق العاده استفاده از کیسه جامبو بسیار مورد توجه واقع شده است. کیسه های جامبو پس از تخلیه ممکن است پاره شوند و به صورت ضایعات گونی به فروش می رسند.

فروش ضایعات گونی جامبو

خرید عمده گونی جامبو در  شیراز و کرمان 

استفاده از گونی جامبو جهت جمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری مورد توجه می باشد. استفاده از گونی جامبو در صنایع مختلفی جهت عرضه در بازار مصرف داخل و خارج از کشور و صادرات زمینی یا دریایی رواج دارد. برخی از صنایع کوچک از انواع کیسه جامبو استفاده می‌کنند عبارتند از :

 1. صنایع معدنی
 2. صنایع ساختمانی
 3. صنایع شیمیایی
 4. صنایع پتروشیمی
 5. صنایع دارویی
 6. صنایع نظامی
 7. صنایع غذایی
 8. محصولات کشاورزی
 9. و غیره

فیلم آماه شدن سفارش کیسه جامبو جهت صادرات به عراق

 

جهت خرید عمده گونی جامبو میتوانید به کارخانجات گونی بافی و کارگاه گونی دوزی جامبو مراجعه نموده و در ابعاد مورد نظر خود ثبت سفارش نمایید .خرید عمده کیسه جامبو در بندرعباس و اهواز و بوشهر جهت صادرات محصولات در حجم زیاد به خارج از کشور با قیمت درب کارخانه امکان پذیر است و می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام‌قیمت نمایید.

خرید عمده گونی جامبو

 

فروش ضایعات گونی پلاستیکی و کیسه جامبو ، سبب کاهش هزینه های تولید  و جبران هزینه‌های بسته بندی خواهد شد.

قیمت فروش ضایعات گونی جامبو در بندرعباس و چابهار  

در بندرهای جنوب ایران مانند شهرهای چابهار و بندرعباس و بوشهر و ماهشهر بسیاری از محصولات جهت صادرات دریایی ارسال میگردد و پس از تخلیه از درون کیسه گونی در درون کشتی بارگیری می‌شود .برخی از کیسه های گونی و کیسه های جامبو هنگام تخلیه پاره شده و قابلیت استفاده مجدد ندارد و به عنوان ضایعات گونی به فروش می رسد. ضایعات گونی جامبو و ضایعات کیسه گونی پلاستیکی جهت بازیافت خرید و فروش می‌شود.

فروش ضایعات گونی جامبو

قیمت خرید و فروش ضایعات گونی در بندرعباس و بوشهر با توجه به نوع موادی که درون آن بوده و تخلیه شده و همچنین کیفیت بافت گونی که پوسیده شده یا تازه باشد تفاوت دارد .قیمت ضایعات گونی بین ۶۰۰ تومان تا ۲ هزار تومان متغیر میباشد.

 

خرید و فروش ضایعات گونی با چه هدفی صورت می گیرد؟

با توجه به الزامات قانونی در سراسر جهان بسیاری از کشورها اقدام به بازیافت انواع زباله های پلاستیکی می نمایند تا سبب حفظ محیط زیست برای جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی گردد. در ایران نیز بسیاری از کارخانجات اقدام به بازیافت ضایعات گونی و ضایعات پلاستیکی از  جنس پلی پروپیلن و دیگر مواد پلاستیکی می‌کنند. فروش ضایعات گونی پلاستیکی و کیسه جامبو ، سبب کاهش هزینه های تولید   و جبران هزینه‌های بسته بندی خواهد شد.  کاربرد دیگر ضایعات گونی به عنوان مواد اولیه در ساخت و تولید برخی از محصولات مانند ایزوگام می‌باشد که به عنوان افزودنی به آن اضافه می شود.

 

فروش ضایعات گونی

کیسه جامبو چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد ؟

کیسه جامبو یا جامبوبگ یا به اصطلاح بیگ بگ جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری استفاده می شود و در وزن حدود ۵۰۰ کیلوگرم تا سه تن توانایی تحمل بار دارد .با توجه به الزامات قانونی بسیاری از کارخانجات و صنایع مجبورند از انواع کیسه جامبو جهت حمل و نقل بسته بندی و انبار کردن محصولات خود استفاده کنند . هرچند استفاده از کیسه جامبو مزایای متعددی دارد که کارخانجات و تولید کنندگان تمایل دارند تا از انواع کیسه جامبو استفاده کنند . تولید کیسه جامبو با توجه به موارد متعددی تقسیم بندی می شود تا بتوانند نیاز مشتری را برآورده کند .برخی از این عوامل عبارتند از :

 

خرید کیسه جامبو

 

 1. نوع بافت کیسه جامبو
 2. نوع نخ کیسه جامبو
 3. تعداد بندهای کیسه جامبو
 4. نوع  کف جامبوبگ
 5. نوع درب جامبو بگ 
 6. یووی بودن کیسه جامبو
 7. لمینت بودن‌ کیسه جامبو
 8.  لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 9. و…

 

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در یزد و کرمان

رول گونی پلاستیکی در ابعاد و مدل مختلف با توجه به نیاز مشتریان تولید می گردد . جهت خرید رول گونی در بوشهر و ماهشهر و بندرعباس می توانید به کارخانجات گونی بافی واقع در شهرک های صنعتی اطراف بوشهر و  بندرعباس و اصفهان مراجعه کنید .

 

قیمت رول گونی پلاستیکی با توجه به عوامل مختلفی مشخص می‌شود که سبب تفاوت قیمت تولید در کارخانجات گونی بافی در شهرهای اصفهان و بوشهر و ماهشهر و بندرعباس می گردد. قیمت انواع رول گونی پلاستیکی با توجه به عوامل زیر  مشخص می شود:

 

رول گونی پلاستیکی

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. نوع ماشین آلات گونی بافی
 3. تیراژ تولید رول گونی پلاستیکی
 4. لمینت بودن رول گونی پلاستیکی
 5. یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 6. عرض رول گونی پلاستیکی
 7. نوع بافت رول گونی پلاستیکی
 8. کیفیت مواد اولیه پلی پروپیلن
 9. وموارد دیگر

رول گونی پلاستیکی در عرض‌های دو متری و سه متری و چهار متری تولید و به فروش می رسد و با عنوان گونی نمای ساختمان معروف می باشد.

جهت استعلام قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی در تیراژ بالا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: aviidgroup@
اینستاگرام: aviidgroup.co@
آدرس سایت: www.aviidgroup.ir
پست الکترونیکی: aviidgroup.co@gmail.com
دفتر فروش : تهران‏ خ 15 خرداد ،بازار گونی فروشها
دفتر مرکزی:تهران،سعادت آباد،خ صرافهای شمالی

حتما ببینید

قیمت گونی پینک

افزایش عجیب قیمت عمده گونی پینک در سال ۹۹ در رشت

کارخانجات گونی بافی در رشت و قزوین و سمنان و تهران و تبریز فعالیت می …

Message Us on WhatsApp