خانه / رول گونی پلاستیکی / راز افزایش قیمت ضایعات گونی پلاستیکی در اهواز

راز افزایش قیمت ضایعات گونی پلاستیکی در اهواز

گونی پلاستیکی در چه مدلهایی تولید و کاربرد دارد ؟ مرکز فروش گونی ضایعاتی در قزوین و کرج و زنجان کجاست؟ قیمت ضایعات گونی پلاستیکی در اهواز و بوشهر چقدر است؟ جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی در بندرعباس و بوشهر چه کار کنیم؟ گونی جامبو چیست و چه کاربردی دارد؟

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف بسیار رواج دارد و پس از تخلیه ، گونی دست دوم و ضایعاتی به فروش می رسد . قیمت ضایعات گونی با توجه به تمیز بودن و کیفیت گونی پاره شده متفاوت می باشد.

قیمت گونی

گونی پلاستیکی در چه مدلهایی تولید و کاربرد دارد؟

استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی در صنایع و معادن مختلف و جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی و کشاورزی و صنعتی و شیمیایی کاربرد دارند. در گذشته از انواع کیسه گونی کنفی و پارچه ای استفاده می شد. اما با توجه به ویژگی های کیسه های پلاستیکی که از پلی پروپیلن تولید می شود. امروزه در حجم بسیار زیادی تولید می گردد .کارخانجات گونی بافی متعددی در سراسر کشور در سالیان اخیر به بهره‌برداری رسیده‌اند. کیسه گونی پلاستیکی در مدل‌های مختلفی تولید می شوند که به صورت کلی عبارتند از:

 • کیسه گونی پلاستیکی معمولی
 • کیسه های گونی پلاستیکی opp
 • کیسه های گونی پلاستیکی کامپوزیت
 • کیسه گونی پلاستیکی لمینت
 • کیسه پلاستیک نایلون دار
 • کیسه گونی پلاستیکی adstar
 • گونی پلاستیکی جامبو
 • و…

کیسه گونی پلاستیکی

یکی از مهمترین ویژگی‌های کیسه های پلاستیکی پلی پروپیلن آن است که قابلیت چاپ انواع طرح ها و رنگ های مختلف برای آن وجود دارد و با روش‌های مختلفی قابل انجام می باشد. چاپ کیسه پلاستیکی با روش‌های متنوع انجام می‌شود که عبارتند از:

 • چاپ فلکسو
 • چاپ هلیو
 • چاپ سیلک
 • چاپ تامپو ن
 • چاپ لیزری
 • و غیره

 

مرکز فروش گونی ضایعاتی در قزوین و کرج 

در خیلی از کارخانجات مواد اولیه با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی خریداری می شود و پس از تخلیه به عنوان گونه دست دوم استفاده می شود یا در بازار به فروش می رسد. بازار فروش کیسه گونی پلاستیکی دست دوم بسیار پر رونق بوده و خریداران بسیاری دارد. گونی های  پاره شده نیز به عنوان ضایعات به فروش می‌رسد و جهت بازیافت مواد اولیه در تولید برخی محصولات دیگر استفاده می شود . مرکز خرید و فروش ضایعات گونی در قزوین و کرج و زنجان و تبریز و شهرهای مختلف معمولاً مراکز بازیافت زباله می باشد.

قیمت ضایعات گونی

البته در برخی از انبارهای جهت خرید و فروش ضایعات گونی کارخانجات وجود دارد که می توانید جهت خرید و فروش استعلام قیمت ضایعات گونی در شهرهای مختلف مانند قزوین و کرج و زنجان و تهران با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 

خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی در بندرعباس و بوشهر

استفاده از رول گونی پلاستیکی جهت گونی دوزی و پوشش نمای ساختمان بسیار رواج دارد و گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی تولید می گردد و به دو صورت گرد باف یا تخت تولید می‌شود. رول  پلاستیکی تخت به عنوان رول گونی پلاستیکی نمای ساختمان معروف می باشد . که جهت مسقف کردن پروژه های باستانی و عمرانی و همچنین پوشش نمای ساختمان در هنگام ساخت و ساز و ایجاد فضا و حصار در اطراف پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و باستانی و راهسازی کاربرد دارد . رول گونی پلاستیکی در ابعاد مدل های مختلفی تولید می گردد که عبارتند از :

 1. رول گونی پلاستیکی عرض دو متر
 2. رول گونی پلاستیکی عرض ۳ متر
 3. رول گونی پلاستیکی عرض ۴ متر

فیلم تولید الیاف و رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

 

رول گونی پلاستیکی  در مدل های مختلف با توجه به سفارش مشتری قابل تولید می باشد که عبارتند از :

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

قیمت رول گونی
رول گونی پلاستیکی معمولاً در رنگ های مختلف مانند آبی و الوان و سفید و طوسی تولید می گردد. جهت استعلام قیمت رول گونی صادراتی تولید در بوشهر و بندرعباس جهت صادرات به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیایی و آفریقایی از طریق دریایی می توانید با مشاورین فروشنده تماس بگیرید. یا به کارخانجات گونی بافی واقع در شهرک های صنعتی بندرعباس و بوشهر و عسلویه مراجعه نمایید.

 

 

 

قیمت ضایعات گونی پلاستیکی در اهواز و بوشهر

ضایعات گونی پلاستیکی همراه با زباله های پلاستیکی دیگر جهت بازیافت استفاده می شود. در کشورهای مختلف جهان از جمله چین و هند و ایتالیا و آلمان و آمریکا ماشین آلات بازیافت زباله های پلاستیکی تولید و در کشورهای دیگر به فروش می رسد. بازیافت زباله های پلاستیکی و ضایعات گونی بسیار پر سود بوده و گرانول های بازیافتی جهت تولید محصولات مختلف استفاده می شود.  در ایران نیز در شهرهای یزد و شیراز و تهران و تبریز و سنندج و مشهد کارخانجات بازیافت زباله های پلاستیکی مشغول به فعالیت می باشند.

 

کارخانجات مختلف بسیار زیادی در آنجا مواد اولیه را با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی خریداری می نمایند و ضایعات گونی را به فروش می رساند تا هزینه‌های تولید جبران شود و سبب ایجاد درآمد برای کارخانه باشد

قیمت ضایعات گونی

 

قیمت ضایعات گونی با توجه به کیفیت گونی و نوع موادی که قبلا در کیسه گونی بوده است متفاوت می باشد. قیمت ضایعات گونی در صورتی که تمیز باشد و کیسه های سیمان و گچ و مواد شیمیایی مانند گوگرد در آنها نباشد. قیمت ضایعات گونی حداقل کیلویی ۱۵۰۰ تومان می باشد . ضایعات گونی که پوسیده  باشد و یا بسیار کثیف باشد حداقل کیلویی ۶۰۰ تومان خرید و فروش می‌شود.

 

قیمت ضایعات گونی

قیمت ضایعات گونی پلاستیکی در اهواز بوشهر ارزان تر از بقیه شهرها می‌باشد. چرا که حجم استفاده از گونی پلاستیکی در شهرهای ماهشهر و عسلویه و خرمشهر و بندر امام بسیار زیاد است و کارخانجات مختلف بسیار زیادی در آنجا مواد اولیه را با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی خریداری می نمایند و ضایعات گونی را به فروش می رساند تا هزینه‌های تولید جبران شود و سبب ایجاد درآمد برای کارخانه باشد . جهت خرید ضایعات گونی در اهواز بوشهر ماهشهر و عسلویه می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 

کاربرد های گونی جامبو

کیسه جامبو بگ کیسه های گونی پلاستیکی بزرگ  بافته شده از جنس پلی پروپیلن می باشد که دارای تسمه هایی در اطراف می باشد و برای بلند کردن به وسیله لیفتراک و جرثقیل استفاده می‌شود.  کیسه جامبو کیسه  های بزرگی هستند که ظرفیت حمل از ۵۰۰ کیلو تا ۳ تن را بسته به نوع و ابعاد کیسه جامبو دارند . کیسه جامبو جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری در حجم بسیار زیاد با سرعت جابجایی بالا استفاده می شود . در صنایع مختلفی کاربرد دارد که برخی از صنایع عبارتند از:

 • صنایع معدنی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع شیمیایی
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • صنایع دارویی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع فلزی
 • صنایع فولادی
 • صنایع نظامی
 • و صنایع مختلف دیگر

قیمت گونی جامبو

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن بسیاری از محصولات مورد توجه می باشد .با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی در کشورهای مختلف استفاده از کیسه جامبو بسیار رواج دارد.

یکی دیگر از کاربردهای که جانبو در برخی شرایط خاص به جهت مهار سیلاب و جلوگیری از رودخانه‌ها و بالا آمدن سطح دریا در سواحل استفاده می شود. کیسه های جامبو با خاک و شن و سنگ پر می‌شود و با استفاده از جرثقیل به سرعت و در کمترین زمان در حاشیه رودخانه ها و بستر رود و همچنین در کنار سواحل گذاشته می‌شود .یکی از دیگر از کاربردهای کیسه جامبو در هنگام جاده سازی می باشد که جهت جلوگیری از ریزش خاک و سنگ در کنار جاده های کوهستانی استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

حتما ببینید

کیسه جامبو

کاهش قیمت فروش گونی جامبو صادراتی در ارومیه

قیمت گونی ارومیه و تبریز با توجه به قیمت خرید مواد اولیه و ابعاد و …

مشاور فروش