خانه / کیسه جامبو / بزرگترین مرکز تولید کیسه جامبو بگ قیر صادراتی در تبریز + فیلم

بزرگترین مرکز تولید کیسه جامبو بگ قیر صادراتی در تبریز + فیلم

تولید کیسه جامبو بگ قیر بسیار سخت بوده و فقط تعداد کمی از کارخانجات تولید کیسه جامبو  در تهران و تبریز و اراک توانایی تولید کیسه جامبو بگ قیر دارند.

در این مقاله می خوانید:

مرکز تولید کیسه جامبو بگ قیر در تبریز جهت صادرات به ترکیه و گرجستان   

قیمت عمده گونی کنفی در اصفهان و مشهد چه تفاوتی دارد؟

گونی کنفی چه کاربردهایی دارد؟

….کیسه جامبو قیر

مرکز تولید کیسه جامبو بگ قیر در تبریز جهت صادرات به ترکیه و گرجستان   

ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان قیر به کشورهای مختلف به صورت زمینی و دریایی می باشد. کیفیت قیر آن بسیار بالا بوده و مشتریان زیادی از کشورهای مختلف مانند بنگلادش و هند و آفریقای جنوبی و اندونزی و چین و دیگر کشورها دارد .کشورهای ارمنستان و آذربایجان و ترکیه نیز خریدار قیر از ایران می باشند .صادرات قیر بسیار پرسود بوده و البته مشکلات مخصوص خود را دارد.  صادرات قیر به صورت فله یا بشکه یا به وسیله جامبوبگ انجام می شود.کیسه جامبو

کارخانجات تولیدی کیسه جامبو در شهرهای مختلف مانند اصفهان و تبریز و اهواز و زنجان و مشهد و یزد و دیگر شهرها فعالیت می‌کنند . اما تولید کیسه جامبو بگ قیر بسیار سخت بوده و فقط تعداد کمی از کارخانجات تولید کیسه جامبو توانایی تولید کیسه جامبو بگ قیر دارند. یکی از مراکز تولید کیسه جامبو قیر در تبریز قرار دارد که ظرفیت تولید روزانه ۵ هزار کیسه جامبو قیر را دارد .جهت صادرات قیر به ترکیه و ارمنستان و آذربایجان می‌توانید به کارخانه تولید جانبو در شهرک صنعتی اطراف تبریز مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید. البته به راحتی می توانید با مشاورین فروش  گروه تولیدی و بازرگانی آوید تماس گرفته و قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

فرایند پرکردن قیر در کیسه جامبو قیر (بیتوبگ)!

تفاوت قیمت عمده گونی کنفی در اصفهان و مشهد 

گونی کنفی یا گونی چتایی از الیاف گیاه کنف تولید می‌شود و از کشورهای هند و چین و بنگلادش معمولاً به ایران وارد می شود. رول گونی کنفی با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شود که عبارتند از:

  1. گونی کنفی درجه یک
  2. گونی کنفی درجه ۲
  3. گونی کنفی درجه ۳گونی قیرگونی

قیمت رول گونی کنفی با توجه به نرخ دلار محاسبه می شود. زیرا ۹۰ درصد رول گونی کنفی در ایران وارداتی می باشد .البته در برخی از موارد جهت دوخت انواع کیسه گونی کنفی با استفاده از الیاف و نخ کنفی بافته میشود . گونی کنفی از قدیم الایام در ایران و کشورهای مختلف استفاده می‌شده است و جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات غذایی و معدنی و ساختمانی استفاده می گردید .گونی قیرگونی

جهت استعلام قیمت انواع رول گونی کنفی در اصفهان و مشهد و تهران می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید قیمت رول گونی کنفی با توجه به نظر آن مشخص می‌شود . تفاوت زیادی در قیمت عمده گونی کنفی در اصفهان و مشهد وجود ندارد و فقط هزینه های حمل و نقل بر روی قیمت گونی کنفی در اصفهان و مشهد اضافه می شود.

گونی کنفی چه کاربردهایی دارد؟

از گونی کنفی جهت تولید کیسه گونی کنفی و همچنین قیرگونی و ایجاد پوشش در فضای جنگی و کیسه گونی سنگری استفاده میشود که با توجه به کیفیت و درجه گونی کنفی متفاوت می باشد .مصرف رول گونی کنفی با توجه به درجه بندی آن عبارت است از: خرید گونی کنفی

  • گونی کنفی درجه ۱: جهت گونی دوزی و فیلتراسیون نیشکر در واحدهای تولید قند و شکر استفاده می‌شود.
  • گونی کنفی درجه ۲: معمولاً جهت قیرگونی و پوشش فضاهای جنگی استفاده می گردد .
  • گونی کنفی درجه۳:  عمدتاً جهت پوشش روی بتن و به عنوان سایبان بر روی کلبه ها و بنا های سیمانی جهت مرطوب نگه داشتن استفاده می گردد.

 خرید گونی کنفی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

حتما ببینید

کیسه جامبو بگ شیراز

قیمت فروش عمده کیسه جامبو بگ شیراز

کارخانجات گونی بافی مدرن با ماشین آلات اتوماتیک در شهرهای تبریز و تهران و شیراز …

مشاور فروش