خانه / گونی پلاستیکی / قیمت خرید گونی کنف در اردبیل

قیمت خرید گونی کنف در اردبیل

جهت خرید گونی کنف در زنجان و تبریز و اردبیل به کجا مراجعه کنیم؟قیمت خرید رول گونی کنفی در بازار تهران و اردبیل چه فرقی دارد ؟گونی کنفی چیست و چه کاربردی دارد؟ فرآیند تولید گونی پلاستیکی چگونه است؟

 

گونی کنفی یا گونی بنگال مورد استفاده بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزان در سراسر جهان و ایران می باشد . خرید گونی کنف جهت حمل و نقل و جابجایی بسیاری از محصولات کشاورزی و غذایی از قدیم الایام کاربرد داشته است. گونی کنف از کشور بنگلادش و هند وارد ایران میشود.

خرید گونی کنف

 خرید گونی کنف در   تبریز و اردبیل 

استفاده از گونی کنفی یا گونی چتایی در همه کشورها مرسوم بوده است و در ایران نیز از سالیان بسیار دور تولید گونی کنفی بسیار رواج داشته است. گونی کنفی الیاف گیاه کنف بافته شده و به صورت رولی از هند و بنگلادش به کشورهای مختلف صادر می شود. استفاده از گونی کنفی هنوز جهت حمل و نقل بسته بندی برخی از محصولات کشاورزی و معدنی و صنعتی مورد توجه می باشد . رول گونی کنفی جهت بسته بندی پنبه و قیر گونی همچنین برای فیلتراسیون کارخانجات نیشکر مورد استفاده می باشد.

قیمت کیسه گونی کنفی

جهت خرید گونی کنف به صورت عمده  با وارد کنندگان گونی کنفی مذاکره و خرید نمایید. خرید و فروش گونی کنف در شهرهای اصفهان و تهران و اهواز و تبریز و رشت و مشهد انجام می شود. جهت خرید گونی کنف در اردبیل و تبریز و زنجان و قزوین می توانید به بازار گونی فروشان مراجعه نموده و یا از طریق تماس با مشاوران فروش این مجموعه اقدام به خرید گونی کنف با قیمت عمده نمایید.

 

رول گونی کنفی جهت گونی دوزی و بسته بندی پنبه و قیر گونی همچنین برای فیلتراسیون کارخانجات نیشکر مورد استفاده می باشد.

 

قیمت خرید رول گونی کنفی در بازار تهران و کرج

گونی کنفی در بازار و کیفیت های مختلفی به فروش می رسد. به صورت کلی گونی کنفی به صورت رول با ۳ کیفیت بفروش می‌رسد که عبارتند از :

 1. گونی کنفی درجه یک
 2. گونی کنفی درجه ۲
 3. گونی کنفی درجه ۳

قیمت خرید گونی کنف در بازار تهران و اصفهان و اردبیل با توجه به کیفیت آن و مقدار و متراژ متغیر می باشد .قیمت خرید گونی کنف در تهران به صورت میانگین به شرح زیر می باشد:

 • گونی کنفی درجه یک متری ۶۵۰۰ تومان
 • گونی کنفی درجه ۲ متری ۵۵۰۰ تومان
 • گونی کنفی درجه ۳ متری ۴۵۰۰ تومان

جهت خرید گونی کنف در اردبیل و تهران و رشت می توانید با مشاورین فروش تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

خرید گونی کنف

گونی کنفی چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که گفته شد گونی کنفی یا گونی چتایی از الیاف کنف بافته شده و از هند و بنگلادش به دیگر کشورها به صورت رول گونی چتایی صادر می گردد. بر اساس تراکم بافت گونی کنفی کیفیتهای مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از :

 1. گونی کنفی درجه ۱ : جهت فیلتراسیون در کارخانجات نیشکر مورد استفاده قرار می گیرد و با عدد ۴۵ *۱۱ معرفی می گردد
 2. گونی کنفی درجه ۲ :که جهت بسته بندی پنبه در کارخانجات فراوری پنبه و گونی دوزی معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین جهت قیرگونی استفاده می شود و با عدد ۹*۴۵ معرفی می شود
 3. گونی کنفی درجه ۳ : که تراکم کمتری دارد و با عدد ۴۰* ۷ معرفی می‌شود و بیشتر جهت قیرگونی و ایزوگام معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کیسه گونی کنفی

 

فرآیند تولید گونی پلاستیکی  

با توجه به بالا بودن قیمت گونی کنفی و گونی پارچه ای استفاده از گونی پلاستیکی در سالیان اخیر بسیار مقرون به صرفه می باشد و بسیاری از محصولات جهت حمل و نقل و بسته بندی از گونی پلاستیکی استفاده می کنند .فرآیند تولید گونی پلاستیکی با توجه به نوع مواد اولیه که معمولاً از پلی پروپیلن می باشد شبیه هم می باشد. که در کارخانجات مختلف بافته می شود . اصول کلی تولید گونی پلاستیکی و فرآیندهای آن به شرح زیر می باشد:

تولید کیسه گونی

 

 • ریسندگی: که در این مرحله گرانول پلی پروپیلن همراه مواد افزودنی دیگر درون اکسترودر ریخته شده و ذوب می گردد و به صورت رشته ها الیاف از انتهای آن خارج شده و در تونل آب یا تونل باد سرد می گردد و به دور قرقره ها تابیده می شود .
 • بافندگی : که در این مرحله ۱۰۰ ها قرقره در دستگاه های بافندگی جاسازی شده و کار بافت پارچه گونی انجام می‌شود و عموماً به صورت تار و پودی یا حلقوی بافته می‌شود.
 • دوخت و برش : که در این مرحله رول گونی در ابعاد اندازهای مورد نظر مشتری برش خورده و دوخته می شود. دوخت انتهای هر کیسه گونی به صورت یک لایه تا ۳ لایه امکان پذیر می باشد.
 • چاپ و بسته بندی : که در این مرحله کار چاپ برند و مشخصات محصول بر روی کیسه گونی از یک رنگ تا ۱۲ رنگ انجام می شود و سپس در عدل های ۵۰۰ تایی بسته بندی می گردد.

فیلم دوخت و برش کیسه گونی پلاستیکی در کارگاه گونی دوزی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: aviidgroup@
اینستاگرام: aviidgroup.co@
آدرس سایت: www.aviidgroup.ir
پست الکترونیکی: aviidgroup.co@gmail.com
دفتر فروش : تهران‏ خ 15 خرداد ،بازار گونی فروشها
دفتر مرکزی:تهران،سعادت آباد،خ صرافهای شمالی

حتما ببینید

قیمت کیسه گونی

ارزان ترین قیمت کیسه گونی پلاستیکی در شهرکرد

قیمت کیسه گونی پلاستیکی صادراتی به عراق در تبریز و سنندج و شهرکرد چه تفاوتی …

Message Us on WhatsApp