خانه / کیسه جامبو / خرید گونی اصفهان به قیمت درب کارخانه

خرید گونی اصفهان به قیمت درب کارخانه

 جهت خرید گونی اصفهان و شیراز و تبریز با قیمت درب کارخانه چه کار کنیم؟ قیمت خرید گونی اصفهان و یزد و اهواز چقدر است؟ جهت صادرات کیسه جامبو به عراق و پاکستان و تاجیکستان چه کار کنیم؟

 

کارخانجات گونی بافی در شهرهای اصفهان و تبریز و اهواز و مشهد مشغول به فعالیت هستند .جهت خرید گونی اصفهان و تبریز و اهواز توانید مشاورین فروش این مجموعه در ساعت شبانه روز تماس بگیرید.

خرید گونی اصفهان

 خرید گونی اصفهان و شیراز  به قیمت درب کارخانه 

بسیاری از کارخانجات جهت فروش محصولات خود و همچنین صادرات نیاز به بسته‌بندی محصولات تولید شده و ارائه در بازار مصرف دارند. روش های بسته بندی محصولات بسیار متفاوت است. اما بسیاری از محصولات فله ای و پودری در صنایع مختلف جهت بسته بندی و حمل و نقل از انواع کیسه و گونی استفاده می کنند. استفاده از کیسه و گونی مزایای بسیاری دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 1. حمل و نقل راحت تر
 2. بسته بندی بهتر
 3. تبلیغات محصول حتی پس از مصرف
 4. امکان چاپ مشخصات در طرح های مختلف بر روی کیسه و گونی
 5. جلوگیری از خراب شدن محصول

خرید گونی اصفهان

با توجه به اینکه در شهرهای اصفهان و شیراز و یزد و خرم آباد و تبریز و مشهد و کرمان شهرهای دیگر کارخانجات بسیار زیادی مشغول فعالیت می باشند که تمایل دارند تا از نزدیکترین محل مورد نیاز خود را تهیه نمایند .لذا جهت خرید گونی اصفهان و شیراز و تبریز و اهواز اقدام می نمایند .جهت خرید گونی اصفهان و کرمان و تبریز به بندرعباس و یزد و شهرهای دیگر می توانید به جستجو در اینترنت با کارخانجات مختلف آشنا شوید و یا از طریق مراجعه به دفاتر فروش کارخانجات کیسه و گونی با آنها تماس بگیرید و استعلام‌قیمت نمایید. ضمنا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس گرفته و مشاوره و استعلام قیمت نمایید.

 

 

جهت استعلام قیمت خرید گونی اصفهان و یزد و اهواز و بوشهر و مشهد با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید

 

قیمت خرید گونی اصفهان و یزد    

همانطور که گفته شد جهت خرید گونی اصفهان و تبریز و یزد و اهواز و همدان می توانید در بازار گونی فروش ها در شهر خود مراجعه نمایید یا با کارخانجات گونی بافی در شهر خود به طور مستقیم مذاکره نمایید .جهت استعلام قیمت خرید گونی اصفهان و اهواز و یزد و بوشهر میتوانید جستجو در اینترنت و تماس با آگهی های فروشندگان کیسه و گونی مذاکره نمایید.

قیمت خرید گونی اصفهان و شیراز و یزد با توجه به نیاز مشتری تعیین می گردد. در موارد مشابه کارخانجات مختلف به دلایل زیر قیمت‌های مختلفی ارائه می کنند که برخی از آنها عبارتند از :

 1. کیفیت مواد اولیه
 2. قیمت خرید مواد اولیه
 3. هزینه های تولید
 4. نوع ماشین آلات مورد استفاده
 5. مدرن بودن یا سنتی بودن کارخانه
 6. تیراژ تولید کیسه و گونی

 

خرید گونی اصفهان

در هر صورت شما می توانید جهت استعلام قیمت خرید گونی اصفهان و یزد و اهواز و بوشهر و مشهد با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

 

صادرات کیسه جامبو به عراق و پاکستان و تاجیکستان 

استفاده از کیسه جامبو بسیار رواج دارد و با توجه به الزامات قانونی بسیاری از تولید کنندگان جهت خرید مواد اولیه و یا فروش محصولات خود در بازار و همچنین حمل و نقل و جابجایی انواع مواد اولیه و محصول پودری باید از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و همچنین انبار کردن استفاده نمایند. استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف بسیار کاربرد دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 1. صنایع معدنی
 2. صنایع ساختمانی
 3. صنایع شیمیایی
 4. صنایع پتروشیمی
 5. صنایع کشاورزی
 6. صنایع غذایی
 7. صنایع دارویی
 8. صنایع نظامی
 9. و…

 

فیلم آماه شدن سفارش کیسه جامبو جهت صادرات به عراق

 

 

بسیاری از کارخانجات و معادن جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات خود از کیسه جامبو استفاده می‌کنند و برخی از کارخانجات نیز به دنبال خرید کیسه های جامبو دست دوم می باشند. ضمن اینکه بسیاری از کارخانجات جهت صادرات محصولات خود با توجه به قوانین بین المللی و الزامات زیست محیطی و همچنین مقرون به صرفه بودن از انواع کیسه جامبو در ابعاد و مدل های مختلف جهت حمل و نقل و صادرات محصول خود استفاده می کنند.

خرید گونی اصفهان

 

جهت صادرات زمینی و دریایی به عراق و پاکستان و تاجیکستان و هند و چین و آفریقا و ترکیه و مالزی از انواع کیسه جامبو در تناژ مختلف استفاده می شود . جهت تامین انواع کیسه جامبو مورد نیاز جهت صادرات محصولات خود را می‌توانید با گروه تولیدی آوید تماس بگیرید و از مشاوران فروش ما مشورت بگیرید و استعلام قیمت نمایید. ضمناً بسیاری از کارخانجات در کشورهای همسایه جهت صادرات محصولات خود  از کیسه جامبو استفاده می کنند  .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
مشاور فروش