خانه / کیسه جامبو / فروش کیسه جامبو ضایعاتی با قیمت ارزان در مشهد

فروش کیسه جامبو ضایعاتی با قیمت ارزان در مشهد

استفاده از کیسه جامبو روز به روز گسترش می یابد و با توجه به مزایای که دارد صنایع مختلفی از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و انبار کردن محصولات خود استفاده می کنند. استفاده از کیسه های جامبو دست دوم و ضایعاتی نیز بسیار رواج دارد. فروش کیسه جامبو ضایعاتی جهت بازیافت بسیار پر رونق است.

در این مقاله می خوانید:

خریداران عمده کیسه گونی دست دوم

کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

جهت خرید عمده جامبو بگ در ساری و رشت به کجا مراجعه کنیم؟

 صادرات و فروش کیسه جامبو ضایعاتی به ترکمنستان و افغانستان  

قیمت فروش کیسه جامبو ضایعاتی در مشهد و بجنورد  چقدر است؟

فروش کیسه جامبو ضایعاتی

قیمت فروش کیسه جامبو ضایعاتی در مشهد و بجنورد 

استفاده از کیسه جامبو در بسیاری از کارخانه جاتو  صنایع و معادن رواج دارد .جهت حمل و نقل و صادرات محصولات به صورت فله یا پودری جامبو بگ در تیراژ بالا استفاده می شوند . برخی از صنایع که انواع جامبو بگ استفاده می کنند عبارتند از:

  1. صنایع شیمیایی
  2. صنایع پتروشیمی
  3. صنایع معدنی
  4. صنایع دارویی
  5. صنایع غذایی
  6. محصولات کشاورزی
  7. صنایع ساختمانی
  8. صنایع فولاد
  9. صنایع نفت و گاز
  10. و موارد دیگر

جهت صادرات انواع محصولات به صورت فله ای و پودری در بنادر نیز با استفاده از کیسه های جامبو مواد را تا بندر حمل می کنند و در آنجا درون کشتی های بزرگ تخلیه می کنند.  کیسه های جامبو پس از استفاده به عنوان دست دوم قابلیت استفاده مجدد دارد که با توجه به ضریب ایمنی کیسه جامبو تعداد دفعات استفاده از آن تعریف می شود. اما کیسه جامبو پاره شده پس از مصرف به عنوان ضایعات به فروش می رسد.

کارخانجات مختلف در شهرهای خراسان  در مشهد و سبزوار نیشابور و بیرجند و بجنورد مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه های جامبو خریداری می کنند . پس از تخلیه نیز کیسه های  جامبو پاره شده بعنوان ضایعات به فروش می رسد.

قیمت فروش کیسه جامبو ضایعاتی  در مشهد و سبزوار نیشابور و اصفهان و کرمان و سمنان با توجه به کیفیت ضایعات گونی بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان می باشد .افراد مختلفی در شهرک های صنعتی در شهر های بزرگ و اطراف شهرهای کوچک اقدام به جمع آوری و بازیافت زباله های پلاستیکی و ضایعات گونی و کیسه جامبو جهت بازیافت می نمایند.

 خرید عمده  کیسه جامبو در ساری و رشت 

در بسیاری از معادن کارخانجات سنگ استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل مواد اولیه به کارخانه فرآوری رواج دارد. در گرگان و ساری و رشت بسیاری از کارخانجات سیمان و معادن مختلف مشغول به فعالیت می باشند و جهت حمل و نقل مواد اولیه یا محصولات فله و پودری خود به کارخانه یا بازار مصرف  از کیسه جامبو استفاده می کنند.

کیسه جامبو

جهت خرید و فروش کیسه جامبو ضایعاتی و نو در رشت و ساری و گرگان و شهرهای شمالی کشور می توانید به کارخانجات گونی بافی در رشت مراجعه کنید .با توجه به تیراژ و نوع کیسه جامبو مورد نظر خود با کارخانجات گونی بافی دیگر در شهرهای تهران و کرج و اصفهان و اراک و تبریز تماس بگیرید. ضمنا می توانید جهت استعلام قیمت  فروش کیسه جامبو ضایعاتی و نو و ثبت سفارش با مشاورین فروش این مجموعه در طول ایام هفته تماس بگیرید.

کاربرد کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی

در سالیان اخیر پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با توجه به مقاومت کششی و ماندگاری خوب جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری رواج یافته است و بسیاری از محصولات غذایی و شیمیایی و خوراک دام و طیور همچنین محصولات کشاورزی و معدنی و ساختمانی و دارویی با استفاده از کیسه گونی به فروش می رسد. صادرات بسیاری از این محصولات به خارج از کشور نیز با استفاده از انواع کیسه گونی همراه با چاپ اختصاصی برند و مشخصات محصول مورد توجه واقع شده است.

کیسه گونی دست دوم

بسیاری از کارخانجات مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه گونی خریداری می نمایند و در کارخانه مصرف می‌کنند تا محصول نهایی را تولید نمایند .به هر حال در همه جا پس از تخلیه کیسه گونی از کیسه گونی به عنوان دست دوم یا ضایعاتی استفاده میشود. گونی پلاستیکی اگر سالم باشد قابلیت استفاده مجدد را دارد. اما در صورت پاره شدن به عنوان ضایعات به فروش میرسد.

کارخانجات مختلف از ضایعات گونی استفاده می‌کنند .ضایعات کیسه گونی با توجه به کیفیت آن خرید و فروش می‌شود. مصرف کنندگان کیسه گونی ضایعاتی دو دسته هستند :

گروه اول: جهت بازیافت کیسه های گونی پلاستیکی و سایر محصولات از جنس پلی پروپیلن اقدام به خرید و فروش ضایعات گونی می‌نمایند . صنعت بازیافت در سراسر جهان بسیار پرسود بوده و کارخانجات متعدد در کشور های مختلف اقدام به تولید و ساخت ماشین آلات بازیافت انواع ضایعات می نمایند.

گروه دوم: که از ضایعات گونی معمولاً استفاده می‌کنند به عنوان مواد اولیه به همراه مواد اولیه دیگر جهت تولید محصولات خود استفاده می کنند و آنها را ذوب نموده و اقدام به تولید محصول می نماید مانند کارخانجات ایزوگام.

 

گونی پلاستیکی نخلیه شده اگر سالم باشد قابلیت استفاده مجدد را دارد . اما در صورت پاره شدن به عنوان ضایعات به فروش میرسد.

خریداران عمده کیسه گونی دست دوم

استفاده از کیسه گونی دست دوم نیز با رونق بوده و بسیار پرسود می باشد افراد مختلف جهت حمل و نقل موقت برخی از مواد از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند .خریداران اصلی کیسه گونی دست دوم معمولا عبارتند از:

کشاورزان : که در فصل برداشت به دنبال خرید انواع گونی دست دوم جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات از زمین یا باغ کشاورزی به انبار می باشند. تا در آنجا جهت ارسال به بازار مصرف آماده سازی شود .

قطعه سازان: که در کارگاههای خود برای جابجایی قطعات فلزی پلاستیکی تولید شده برای آبکاری و رنگ کاری یا تراشکاری از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند .تا هزینه‌های تولید کاهش یابد.

کارگران ساختمانی :نیز جهت جابجایی و خروج نخاله های ساختمانی از محل پروژه به خارج از شهر و مراکز دپو خاک و سنگ از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند و معمولاً کیسه گونی دست دوم آردی از نانوایی ها در اطراف پروژه خریداری میکنند.

صادرات و فروش کیسه جامبو جامبو بگ به ترکمنستان و افغانستان

همانطور که گفته شد صنایع مختلف جهت صادرات محصولات خود در حجم زیاد به صورت زمینی یا دریایی از جامبو بگ استفاده می کنند. با توجه به تولید انواع کیسه های جامبوبگ در حجم زیاد در ایران و قیمت بسیار مناسب تولید و فروش کیسه جامبو ضایعاتی و نو در ایران بسیاری از کشورهای همسایه جهت تامین انواع کیسه گونی و کیسه جامبوبگ مورد نیاز خود به ایران مراجعه می‌کنند . کشورهای افغانستان و پاکستان و ترکیه و امارات و ترکمنستان و دیگر کشورها اقدام به خرید و فروش کیسه جامبو ضایعاتی و نو در تناژ و تعداد زیاد از ایران می نمایند .

فروش کیسه جامبو

 

کارخانجات گونی بافی در ایران اقدام به صادرات انواع کیسه گونی و کیسه جامبوبگ در کشورهای مختلف می نمایند. جهت صادرات کیسه گونی و کیسه جامبو به کشورهای پاکستان افغانستان و قرقیزستان و ترکمنستان و ترکیه و دیگر کشورها می توانید به کارخانجات گونی بافی مختلف در اصفهان و شیراز و یزد و اراک و تهران و تبریز مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید . البته می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و با پایین ترین قیمت خریداری نمایید.

 

فیلم آماه شدن سفارش کیسه جامبو جهت صادرات به عراق

این مجموعه این توانایی را دارد که با سالها تجربه ، صادرات انواع کیسه گونی و فروش کیسه جامبو ضایعاتی  و نو به کشورهای مختلف را به راحتی و در سریع ترین زمان انجام دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

کیسه جامبو بگ شیراز

قیمت فروش عمده کیسه جامبو بگ شیراز

کارخانجات گونی بافی مدرن با ماشین آلات اتوماتیک در شهرهای تبریز و تهران و شیراز …

مشاور فروش