خانه / گونی پلاستیکی / خرید اینترنتی گونی برنج با قیمت عمده در کرمان

خرید اینترنتی گونی برنج با قیمت عمده در کرمان

با توجه به اینکه برنج کالای پر مصرف بوده و ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ برنج در منطقه می باشد. بسیاری از سازمان های خریدار عمده برنج تمایل به خرید اینترنتی گونی برنج و چاپ برند خود بر روی آن دارند.

جهت خرید عمده کیسه گونی برنج در کرمان و یزد و بندرعباس به کجا مراجعه کنیم؟

قیمت خرید اینترنتی گونی برنج در تهران و تبریز و اهواز چه تفاوتی دارد؟

تولید  انواع کیسه گونی  صادراتی در کرج 

فرایند چاپ برروی انواع کیسه گونی چگونه باشد؟

تولید و فروش عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی در همدان و کرمانشاه

 

 

خرید اینترنتی گونی برنج

 

خرید اینترنتی گونی برنج در کرمان  و بندرعباس 

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به پرسنل زیر مجموعه خود اقلام غذایی و کمک های غیر نقدی انجام می دهند .یکی از موارد فروش گوشت و برنج از طریق تعاونی‌های فروش در زیرمجموعه‌های برخی سازمان‌ها مانند فرهنگیان یا گروه‌های مسلح می باشد. به همین دلیل این سازمان ها اقدام به خرید عمده گونی برنج به همراه چاپ برند خود برای آن می نمایند.

دوخت و برش کیسه گونی پلاستیکی در کارگاه گونی دوزی

 

اکثر مسئولین خرید در این سازمان جستجو در اینترنت اقدام به خرید اینترنتی گونی برنج و ثبت سفارش می نمایند. جهت خرید اینترنتی گونی برنج پارچه ای یا پلاستیکی می توانید با مراکز تولید انواع گونی پلاستیکی یا گونی دوزی ها آشنا شده و تماس بگیرید. و استعلام قیمت و ثبت سفارش نمایید و به صورت اختصاصی برای شما  تولید شود. جهت خرید اینترنتی گونی برنج به صورت عمده و چاپ کیسه و گونی با طرح و رنگ مورد نظر از مشتری می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیریدو ضمن استعلام قیمت و ثبت سفارش با ارزانترین قیمت خرید نمایید.

 

جهت خرید اینترنتی گونی برنج پارچه ای یا پلاستیکی می توانید با مراکز تولید انواع گونی پلاستیکی یا گونی دوزی ها تماس بگیرید

قیمت خرید اینترنتی گونی برنج در تهران و تبریز 

فروش اینترنتی انواع گونی در سایت های مختلف انجام می شود که عموماً تولید کنندگان و کارخانه های گونی بافی اقدام به معرفی کارخانه و محصولات خود از طریق وب سایت اینترنتی می نمایند . قیمت فروش انواع گونی در سایز های مختلف بستگی به ابعاد و نوع نخ و نوع دوخت گونی دارد . مثلا در یک سایز مشخص قیمت خرید  گونی برنج در کارخانجات مختلف تفاوت دارد .که بستگی به نوع ماشین آلات مورد استفاده و تیراژ تولید و همچنین نوع مواد اولیه مورد استفاده جهت دوختن کیسه گونی دارد. نوع و تعداد رنگ نیز تاثیر بسیار مهمی در تعیین قیمت خرید اینترنتی گونی برنج ایفا می کند.

قیمت خرید  گونی برنج در یزد و اهواز و رشت و تبریز بستگی به تیراژ کار و نوع کارگاه دارد. قیمت خرید اینترنتی گونی برنج پارچه ای ۱۰ کیلویی حداقل ۱۲۰۰ تومان می باشد و قیمت خرید اینترنتی گونی برنج پلاستیکی ۱۰ کیلویی حداقل ۵۵۰ تومان خواهد بود که با توجه به نیاز مشتری و مقدار هزینه و تعداد تیراژ کار و بر اساس سلیقه مشتری تولید و چاپ کیسه گونی انجام خواهد شد.

خرید اینترنتی گونی برنج

تولید  انواع کیسه گونی  صادراتی در کرج 

یکی از مهمترین بخش های تولید انواع کیسه گونی مرحله چاپ می باشد. مراحل تولید کیسه گونی به صورت عمومی عبارتند از:

 • ریسندگی: گرانول پلی پروپیلن همراه مواد نرم کننده و مستر بچ و مواد افزودنی دیگر ریخته شده و ذوب  می‌گردد . در انتها به صورت رشته های الیاف خارج شده و در تونل آب و باد سرد می گردد و به دور قرقره ها پیچیده و تابیده می شود.
 • بافندگی :صدها قرقره درون دستگاه گونی بافی قرار گرفته و به صورت حلقوی یا تار و پودی بافته می‌شود پلاستیکی گردباف یا تخت پس از بافته شدن جهت گونی دوزی یا به صورت عمده به فروش می رسد
 • چاپ :رول گونی پلاستیکی جهت چاپ برند و مشخصات محصولات در طرح مختلف در دستگاه چاپ قرار گرفته و کار چاپ بر روی آن انجام شود چاپ کیسه گونی با روشهای مختلفی انجام می‌شود و تا ۱۲ رنگ امکان چاپ بر روی کیسه گونی پلاستیکی پلی پروپیلن وجود دارد
 • برش: پس از چاپ روی گونی پلاستیکی برای گلدوزی برش داده می شود برش رول گونی پلاستیکی به صورت سرد یا گرم انجام میشود
 • دوخت:  انتهای گونی پلاستیکی به صورت ساده یا چند لایه دوخته می شود و با توجه به نیاز مشتری و درخواست خریدار امکان پذیر می باشد

 

چاپ کیسه گونی

 

 

فرایند چاپ برروی انواع کیسه گونی  

چاپ کیسه و گونی با توجه به نیاز مشتری انجام می شود. چاپ کیسه و گونی یکی از مهمترین روشهای تبلیغ محصول در بازار مصرف می باشد. چرا که زیبایی نوع رنگ های مورد استفاده در هنگام چاپ کیسه و گونی بسیار در ذهن مشترک تاثیرگذار است و سبب می‌شود در آینده نیز اقدام به معرفی و خرید محصول از شرکت شما نماید. انواع روش های چاپ کیسه و گونی برنج به صورت پارچه ای یا پلاستیکی عبارتند از:

 1. چاپ فلکسو
 2. چاپ هلیو
 3. چاپ تامپون
 4. چاپ کلیشه ای
 5. چاپ لیزری
 6. و…

 

تولید و فروش عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی در همدان و کرمانشاه

رول گونی پلاستیکی با توجه به ابعاد مختلف که دارد قیمت گذاری می شود. کارخانه جات مختلف گونی بافی در شهرهای همدان و کرمانشاه و تبریز و اهواز و اصفهان و مشهد و شیراز و دیگر شهرها انواع رول گونی پلاستیکی را تولید می نمایند. قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی تولیدی در کرمانشاه و همدان و تبریز با توجه به عوامل مختلفی  مشخص می‌شود که برخی از این فاکتورها عبارتند از :

 1. ابعاد رول گونی پلاستیکی
 2. تیراژ تولید رول گونی پلاستیکی
 3. نوع ماشین آلات گونی بافی
 4. لمینت بودن رول گونی پلاستیکی
 5. یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 6. نوع بافت رول گونی پلاستیکی
 7. گرماژ رول گونی پلاستیکی
 8. قیمت روز مواد اولیه در بورس

رول کیسه گونی
کارخانجات گونی بافی در همدان و کرمانشاه اقدام به تولید رول گونی پلاستیکی صادراتی کشورهای عراق و ترکیه و ارمنستان قیمت ارزان می نمایند. جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی در کرمانشاه و همدان و تبریز می توانید با مشاورین فروشی مجموعه تماس بگیرید یا به نمایندگی های فروش این کارخانجات در شهرهای مختلف مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
مشاور فروش