خانه / رول گونی پلاستیکی / ارزان ترین قیمت کیسه گونی پلاستیکی در شهرکرد

ارزان ترین قیمت کیسه گونی پلاستیکی در شهرکرد

قیمت کیسه گونی پلاستیکی صادراتی به عراق در تبریز و سنندج و شهرکرد چه تفاوتی دارد؟ قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی در مشهد و اصفهان چقدر است ؟ جهت خرید پلاستیکی دست دوم و ضایعاتی در اهواز و ماهشهر و بوشهر چه کار کنیم؟ کارخانجات گونی بافی با چه مشکلاتی روبرو هستند ؟ قیمت رول گونی کنفی در بوشهر و اصفهان چقدر است؟

 

استفاده از کیسه گونی پلاستیکی در صنایع مختلف غذایی و شیمیایی و معدنی بسیار کاربرد دارد . قیمت کیسه گونی پلاستیکی با توجه به قیمت مواد اولیه و تیراژ تولید و موارد دیگر مشخص می شود.

قیمت کیسه گونی

تفاوت قیمت کیسه گونی پلاستیکی صادراتی به عراق در  سنندج و شهرکرد

با توجه به رشد صنایع مختلف استفاده از انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی بهتر از محصولات رواج پیدا کرده است .بسیاری از محصولات کشاورزی و حبوبات و خشکبار و مواد غذایی با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی در ابعاد و وزن های مختلف جهت فروش در بازار داخل و خارج از کشور عرضه می شود.

 

جهت صادرات کیسه گونی به کشورهای عراق و ترکیه و ارمنستان و امارات و روسیه و دیگر کشورها می توانید با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان و کمترین هزینه ثبت سفارش نموده و استعلام‌قیمت نمایید

 

کیسه گونی پلاستیکی با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد مورد توجه بسیاری از کشورها و از جمله ایران قرار گرفته است.برخی از این ویژگی عبارتند از:

 • بافته شده از الیاف پلی پروپیلن
 • وجود مواد اولیه در داخل کشور
 • مقاومت تنشی بالا
 • قابلیت تولید در ابعاد مختلف
 • قابلیت چاپ انواع طرح ها و رنگ ها بر روی آن
 • و موارد متعدد دیگر

 

قیمت کیسه گونی

بسیاری از تولید کنندگان محصولات شیمیایی و صنعتی و معدنی نیز از انواع کیسه گونی پلاستیکی جهت صادرات محصولات خود به کشورهای عراق و افغانستان و ترکیه و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس استفاده می کنند. بسیاری از معادن و کارخانجات تولید کنندگان در شهرهای غرب کشور مانند سنندج و تبریز و شهرکرد و کرمانشاه محصولات خود را با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی صادر می نمایند .جهت خرید عمده انواع کیسه گونی پلاستیکی در تبریز و سنندج  می توانید به کار خانجات گونی بافی واقع در شهرک های صنعتی تبریز و شهرکهای صنعتی اطراف سنندج و شهر خود مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید. یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ارزانترین قیمت در شهرکرد و تبریز و کرمانشاه خریداری نمایید.

 

 صادرات   گونی پلاستیکی به عراق و ترکیه و ارمنستان

بسیاری از کارخانجات و صنایع مختلف در کشورهای دیگر نیز  در تیراژ بالا صادر می نمایند. تاجران از دیگر کشورها  به کارخانجات گونی بافی در ایران مراجعه می کنند. جهت صادرات کیسه گونی به کشورهای عراق و ترکیه و ارمنستان و امارات و روسیه و دیگر کشورها می توانید با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان و کمترین هزینه ثبت سفارش نموده و استعلام‌قیمت نمایید.  گروه تولیدی حاوی این افتخار را دارد تا صادرات انواع کیسه گونی مورد نیاز مشتریان گرامی را در در کشورهای مختلف تحویل دهد.

گونی پلاستیکی

قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی در مشهد و اصفهان

رول گونی پلاستیکی جهت پوشش نمای ساختمان و فضا سازی در اطراف پروژه ساختمانی و عمرانی و همچنین مسقف کردن پروژه های ساختمانی و باستانی مورد استفاده قرار می گیرد.  رول گونی پلاستیکی تخت در ابعاد مختلف تولید و به فروش می رسد که عبارتند از:

 • رول گونی پلاستیکی عرض ۲ متر
 • رول گونی پلاستیکی عرض ۳ متر
 • رول گونی پلاستیکی عرض ۴ متر

قیمت کیسه گونی

رول گونی پلاستیکی با توجه به نیاز مشتری در کیفیت مختلف تولید می گردد که برخی از این مدل‌های رول گونی پلاستیکی عبارتند از:

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

و در رنگهای مختلفی قابلیت تولید دارد .رول گونی پلاستیکی در رنگ های آبی و سفید و طوسی و الوان تولید می شود. رول گونی پلاستیکی جهت صادرات به کشورهای مختلفی مانند افغانستان و پاکستان و ترکمنستان بسیار مورد توجه می باشد. جهت استعلام قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی در مشهد و اصفهان و تهران می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید یا به صورت مستقیم با کارخانجات گونی بافی مذاکره نمایید.

 

قیمت رول کیسه گونی

قیمت رول گونی صادراتی مشهد و اصفهان متفاوت می باشد. عوامل مختلفی در ایجاد تفاوت قیمت رول گونی پلاستیکی در شهرهای مختلف و کارخانجات گوناگون تاثیر می گذارد که برخی از این عوامل عبارتند از:

 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • ابعاد رول گونی پلاستیکی
 • نوع نخ رول گونی پلاستیکی
 • نوع بافت رول گونی پلاستیکی
 • نوع ماشین آلات گونی بافی
 • لمینت بودن رول گونی پلاستیکی
 • یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 • و موارد دیگر

فیلم تولید الیاف و رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

 

 

جهت استعلام قیمت کیسه گونی پلاستیکی و انواع رول گونی پلاستیکی صادراتی در مشهد و اصفهان و تهران و شهرکرد و همدان می توانید با مشاوران فروش این مجموعه در تمام طول هفته تماس بگیرید و مشاوره نمایید.

 

خرید گونی پلاستیکی دست دوم و ضایعاتی در اهواز و ماهشهر  

بسیاری از صنایع فولاد و پتروشیمی و کارخانجات مختلف شیمیایی در شهرهای مختلف مشغول به فعالیت می باشند. تعداد زیادی از کارخانجات فولاد و پتروشیمی در اهواز و ماهشهر و بوشهر قرار دارند و محصولات تولیدی را به داخل و خارج از کشور عرضه می نمایند. جهت صادرات بسیاری از محصولات شیمیایی و پتروشیمی و معدنی و غذایی از انواع کیسه گونی پلاستیکی و کیسه جامبو استفاده می‌شو د.

گونی پلاستیکی دست دوم

بسیاری از کارخانجات خرید مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی انجام می دهند . به طوری که بعد از تخلیه مواد اولیه کیسه های گونی و کیسه های جامبو تخلیه شده را به عنوان کیسه های گونی دست دوم و ضایعاتی به فروش می رسانند.  گونی و کیسه های جامبو پاره شده قابلیت استفاده مجدد ندارند و با توجه به الزامات قانونی و رعایت مسائل زیست محیطی به عنوان ضایعات گونی به فروش می رسد.

 

ضایعات گونی و کیسه های جامبو با توجه به تمیز بودن و کیفیت های پاره شده قیمت آن متغیر می باشد. گونی دست دوم با توجه به ابعاد و نوع ماده ای که درون آن بوده است تعیین قیمت می‌شود

 

 

گونی پلاستیکی دست دوم

قیمت ضایعات گونی و کیسه های جامبو در بوشهر و اهواز و ماهشهر حداقل کیلویی ۶۰۰ تومان تا ۲۰۰۰تومان می باشد.  ضایعات گونی و کیسه های جامبو با توجه به تمیز بودن و کیفیت های پاره شده قیمت آن متغیر می باشد. گونی دست دوم با توجه به ابعاد و نوع ماده ای که درون آن بوده است تعیین قیمت می‌شود . کیسه های گونی پلاستیکی دست دوم  آردی معمولاً با قیمت حداقل ۸۰۰ تومان به فروش می رسد.

 

کارخانجات گونی بافی با چه مشکلاتی روبرو هستند؟

اولین کارخانه تولید کیسه گونی در سال ۱۳۱۱ در رشت در ایران افتتاح شد و طی سالیان گذشته و خصوصا بعد از انقلاب کارگاه های گونی دوزی و کارخانجات گونی بافی متعددی در ایران به بهره‌برداری رسیده اند. با توجه به نوع ماشین‌آلات و تیراژ تولید و نوع دستگاه های گونی دوزی متفاوت می باشند .کارگاه گونی دوزی در سطح کوچک و کارخانجات گونی بافی با ماشین آلات مدرن درباره تامین کننده کارگاه گونی دوزی در سراسر کشور و صادرکننده به کشورهای اطراف ایران می باشند.

 

قیمت کیسه گونی

تولید گونی با توجه به تحریم‌ها و مشکلات مالی کارخانه ها بسیار دشوار می باشد و مشکلات خاص خود را دارد. برخی از مشکلات کارخانجات گونی بافی عبارتند از:

 • نوسان قیمت مواد اولیه در بورس
 • عدم وجود نقدینگی کافی و سرمایه در گردش کارخانجات
 • مشکلات تعمیر و تعویض قطعات ماشین آلات گونی بافی اروپایی
 • مشکلات نقل و انتقال مالی خرید دستگاه و ماشین آلات از کشورهای اروپایی و آسیایی
 • وجود مشکلات مالی و ارزی جهت صادرات محصولات به کشورهای مختلف
 • و موارد متعدد دیگر

قیمت رول گونی کنفی در بوشهر و اصفهان

استفاده از رول گونی کنفی جهت دوخت گونی سنگری و ایجاد پوشش و فضاسازی در اطراف پروژه های نظامی و دفاع مقدس بسیار رواج دارد . گونی کنفی با استفاده از الیاف گیاه کنف تولید می‌شود و از کشورهای چین و هند و بنگلادش به ایران وارد می‌گردد .معمولاً با توجه به تراکم بافت آن درجه بندی می شود و در مدل های مختلف تولید می گردد که عبارتند از:

 • رول گونی کنفی درجه یک
 • رول گونی کنفی درجه ۲
 • رول گونی کنفی درجه ۳

قیمت کیسه گونی کنفی

قیمت رول گونی کنفی با توجه به درجه تراکم بافت آن مشخص می‌شود. کنفی معمولاً با توجه به قیمت دلار قیمت‌گذاری می‌شود و جهت استعلام قیمت روز گونی کنفی در بوشهر و اصفهان و تهران با مشاوره فروش مجموعه تماس بگیرید تا با ارزان ترین قیمت و در سریعترین زمان   گونی کنفی مورد نیاز خود را تامین نمایید.  رول گونی کنفی در  متراژ ۱۰۰۰ یاردی و ۲۰۰۰ یاردی به فروش می‌رسد. به عنوان مثال اسفند 98 قیمت رول گونی کنفی درجه یک در بوشهر حداقل ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و در اصفهان حداقل ۷ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

خرید گونی جامبو قیر

بزرگترین مرکز تولید کیسه جامبو بگ قیر صادراتی در تبریز + فیلم

تولید کیسه جامبو بگ قیر بسیار سخت بوده و فقط تعداد کمی از کارخانجات تولید …

Message Us on WhatsApp