خانه / گونی پلاستیکی / خرید مستقیم از کارخانه تولید کیسه و گونی دراهواز

خرید مستقیم از کارخانه تولید کیسه و گونی دراهواز

تولید کیسه و گونی در کارگاههای مختلف گونی بافی انجام می‌شود و در سالیان اخیر کارخانجات  گونی بافی  با استفاده از ماشین آلات مدرن اتریشی اقدام به تولید انواع کیسه گونی در ابعاد و تیراژ مختلف می نمایند.

در این مقاله می خوانید:

کاربرد کیسه گونی  ضایعاتی

خرید عمده کیسه گونی دست دوم

قیمت رول گونی چتایی در یزد و کرمان

فرایند تولید کیسه و گونی پلاستیکی در بندرعباس

خرید عمده از کارخانه تولید کیسه و گونی در اهواز و بوشهر 

تولید کیسه و گونی

   

خرید عمده از کارخانه تولید کیسه و گونی در اهواز و بوشهر  

با توجه به مصرف صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات و همچنین در کشاورزی و صنایع غذایی جهت حمل و نقل و بسته بندی و نگهداری بسیاری از مواد اولیه از کیسه و گونی پلاستیکی استفاده می‌شود .تولید گونی با قیمت ارزان بسیار مهم می باشد و با توجه به شرایط رقابتی که در بازار وجود دارد بسیاری از خریداران کیسه و گونی ترجیح می دهند تا به صورت مستقیم از کارگاه های تولید کیسه و گونی  اقدام به خرید نمایند.

تولید گونی پلاستیکی

جهت خرید عمده از تولید کنندگان کیسه و گونی در شهرهای اهواز و بوشهر و بندرعباس و دیگر شهرها مانند اصفهان و تبریز و چابهار می توانید در شهرک های صنعتی به کارخانجات تولید کیسه و گونی  مراجعه نمایید . یا از طریق جستجو در اینترنت با تولیدکنندگان کیسه و گونی و همچنین کارخانجات گونی بافی آشنا شده و استعلام قیمت نمایید . ضمنا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمامی ساعات شبانه روز از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام در ارتباط بوده و تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

 تولید انواع کیسه و گونی پلاستیکی ارزان 

استفاده از کیسه گونی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی و شیمیایی و معدنی کاربرد دارد. برخی از محصولات با توجه با مسائل بهداشتی و استاندارد باید در مقابل رطوبت محافظت شود تا فاسد نگردد. بر همین اساس انواع کیسه گونی در ابعاد مختلف بر اساس نیاز مشتری تولید می شود که برخی از انواع کیسه گونی عباتند از:

 • کیسه گونی لمینت
 • کیسه گونی کامپوزیت
 • کیسه گونی سیمان
 • کیسه گونی adstar
 • کیسه گونی نایلون دار
 • کیسه گونی جامبو
 • کیسه گونی یووی

فرایند تولید کیسه و گونی پلاستیکی  

تولید  گونی پلاستیکی با گرانول پلی پروپیلن با استفاده از انواع اکسترودر و روش های مختلف گونی بافی انجام می شود که به صورت تخت یا حلقوی بافته می شود .تولید کیسه و گونی  در چهار مرحله اصلی دسته‌بندی می‌شوند که عبارتند از:

تولید کیسه گونی

 1. ریسندگی : در این مرحله گرانول پلی پروپیلن همراه مواد افزودنی دیگر و نرم کننده ها درون اکسترودر وارد شده و ذوب می گردد و سپس به صورت رشته های شصت و چهار تایی از دوش انتهای آن خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد . سپس به دور قرقره ها یا بوبین تابیده می شود و جهت استفاده در دستگاههای بافندگی استفاده می شود.
 2. بافندگی :در این مرحله صدها بوبین در درون دستگاه بافندگی قرار گرفته و با سرعت بسیار بالا و الیاف از آنها باز شده و دستگاه بافندگی به صورت تخت یا حلقوی پارچه گونی بافته می شود.
 3. دوخت و برش: در این مرحله انواع کیسه و گونی بافته شده به صورت یک پارچه برش خورده و دوخته میشود و جهت چاپ به مرحله بعد می رود. اما در برخی از ماشین آلات جدید و مدرن پس از بافندگی و بافت گونی کار چاپ بر روی رول گونی انجام شده و سپس پس به بخش دوخت و برش فرستاده می شود.
 4. چاپ و بسته بندی: در حالت معمول و سنتی این مرحله پس از دوخت و برش انجام می شود و گونی های آماده شده جهت چاپ سیلک بر روی آنها به بخش چاپ ارسال شده و سپس در دسته های ۵۰۰ تایی عدل بندی و بسته بندی می گردد.

تولید الیاف و رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

کاربرد کیسه گونی  ضایعاتی

در سالیان اخیر تولید کیسه و گونی از جنس پلی پروپیلن با توجه به مقاومت کششی و ماندگاری خوب جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری رواج یافته است و بسیاری از محصولات غذایی و شیمیایی و خوراک دام و طیور همچنین محصولات کشاورزی و معدنی و ساختمانی و دارویی با استفاده از کیسه گونی به فروش می رسد.

خرید گونی ضایعاتی

صادرات بسیاری از این محصولات به خارج از کشور نیز با استفاده از انواع کیسه گونی همراه با چاپ اختصاصی برند و مشخصات محصول مورد توجه واقع شده است.

گونی پلاستیکی پس از تخلیه اگر سالم باشد قابلیت استفاده مجدد را دارد. اما در صورت پاره شدن به عنوان ضایعات به فروش می رسد.

بسیاری از کارخانجات مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه گونی خریداری می نمایند و در کارخانه مصرف می‌کنند تا محصول نهایی را تولید نمایند  . گونی پلاستیکی اگر سالم باشد قابلیت استفاده مجدد را دارد. اما در صورت پاره شدن به عنوان ضایعات به فروش میرسد.

فروش ضایعات گونی جامبو

کارخانجات مختلف از ضایعات گونی استفاده می‌کنند .ضایعات کیسه گونی با توجه به کیفیت آن خرید و فروش می‌شود. مصرف کنندگان کیسه گونی ضایعاتی دو دسته هستند :

 • گروه اول: جهت بازیافت کیسه های گونی پلاستیکی و سایر محصولات از جنس پلی پروپیلن اقدام به خرید و فروش ضایعات گونی می‌نمایند . صنعت بازیافت در سراسر جهان بسیار پرسود بوده و کارخانجات متعدد در کشور های مختلف اقدام به تولید و ساخت ماشین آلات بازیافت انواع ضایعات می نمایند.
 • گروه دوم: که از ضایعات گونی معمولاً استفاده می‌کنند به عنوان مواد اولیه به همراه مواد اولیه دیگر جهت تولید محصولات خود استفاده می کنند و آنها را ذوب نموده و اقدام به تولید محصول می نماید مانند کارخانجات ایزوگام.

خرید عمده کیسه گونی دست دوم

استفاده از کیسه گونی دست دوم نیز با رونق بوده و بسیار پرسود می باشد.  افراد مختلف جهت حمل و نقل موقت برخی از مواد از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند .خریداران  عممده کیسه گونی دست دوم معمولا عبارتند از:

کیسه گونی دست دوم

 1. کشاورزان : که در فصل برداشت به دنبال خرید انواع گونی دست دوم جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات از زمین یا باغ کشاورزی به انبار می باشند. تا در آنجا جهت ارسال به بازار مصرف آماده سازی و سورت و بسته بندی  شود .
 2. قطعه سازان: که در کارگاههای خود برای جابجایی قطعات فلزی  یا پلاستیکی تولید شده برای آبکاری و رنگ کاری یا تراشکاری از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند  تا هزینه‌های تولید کاهش یابد.
 3. پیمانکاران ساختمانی :نیز جهت جابجایی و خروج نخاله های ساختمانی از محل پروژه به خارج از شهر  از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند و معمولاً کیسه گونی دست دوم آردی   خریداری می کنند.

فروش گونی دست دوم !

قیمت رول گونی چتایی در یزد و کرمان

استفاده از گونی چتایی از قرن ها پیش در کشورهای مختلف رواج داشته است. گونی چتایی یا کنفی از الیاف گیاه کنف در کشورهای چین و هند و بنگلادش تولید می گردد و به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

خرید گونی کنفی

 حدود ۹۰ درصد رول گونی چتایی در ایران وارداتی می باشد و قیمت گونی چتایی بر اساس قیمت ارز تغییر می کند. جهت استعلام قیمت روز انواع گونی چتایی می توانید با وارد کنندگان گونی چتایی و به صورت مستقیم تماس بگیرید استعلام قیمت نمایید یا با مشاوران فروش این مجموعه از طریق شبکه‌های اجتماعی یا تماس تلفنی استعلام قیمت فرمایید .

گونی چتایی

گونی  کنفی در کیفیت های مختلفی به فروش می‌رسد که عبارتند از :

 1. گونی کنفی درجه یک: (۴۵*۱۱) یا ( ۴۰*۱۰)
 2. گونی کنفی درجه ۲: (۴۵*۹)
 3. گونی کنفی درجه ۳: (۴۵*۷)

جهت استعلام قیمت روز گونی چتایی عمده در اصفهان و یزد می توانید با مشاورین فروش ما تماس بگیرید..

گونی چتایی کاربردهای مختلفی دارد که بیشترین مصرف رول گونی چتایی جهت ایزوگام و قیرگونی در ایران مرسوم می باشد.

گونی چتایی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
مشاور فروش